zobraziť na mape vyhľadávací filter celá obrazovka > <
rozšírte mapu >

Bungeejumping, skokanský mostík K-120 na Štrbskom plese

Punkt na szlaku: Extrémne Karpaty

Stredisko Štrbské pleso vo Vysokých Tatrách je ideálnym miestom pre vyhľadávačov extrémnych športov. Skokanský mostík K-120 umožňuje zoskok na gumenom lane do hĺbky 70m. Zážitok je možné venovať aj ako darček, potrebná je objednávka vopred. viac

Stredisko Štrbské pleso vo Vysokých Tatrách je známe výbornými podmienkami pre lyžiarov, snowboardistov, bežcov na lyžiach, ale aj pre vyhľadávačov extrémnejších športov – milovníkov bungeejumpingu. K dispozícii majú skokanský mostík K-120.

 

Technické podmienky

Návštevníkov Štrbského plesa čaká zážitok zoskoku do hĺbky70 metrov. Umožňuje to skokanský mostík K-120, z ktorého je prekrásny výhľad na okolitú panorámu. Skok je možné uskutočniť individuálne, ale aj tímovo. Potrebné nie je žiadne špeciálne oblečenie ani výbava. Stačí len odvaha. Ostatné zabezpečí prevádzkovateľ.

 

Skok je realizovaný na gumenom lane. K dispozícii sú 3 inštruktori, doba trvania je 15 min.: 10 min. príprava a 5 min. zoskok s vytiahnutím. Zoskok je možné uskutočniť od 4. júna  do 16. októbra každú sobotu a nedeľu a len pri priaznivom počasí. V prípade záujmu o minimálne 10 zoskokov je možné absolvovanie v akýkoľvek deň počas celého roka. Záujemcovia si musia zoskok objednať týždeň vopred.

 

Doplnkové služby

Skok z mostíka K-120 (63m) na Štrbskom Plese je možné venovať ako darček. Cena zoskoku za osobu je 35 €.

 

Dostupnosť

Mostík sa nachádza v stredisku Štrbské Pleso. Vedie k nemu schodisko od hotela FIS.

Komentáre
Musíte byť prihlásený. Ak ešte nemáte vytvorený účet, zaregistrujte sa!
Fotografie