zobraziť na mape vyhľadávací filter celá obrazovka > <
rozšírte mapu >

Eko Náplasť

Ekologické hospodárstvo v údolí Popradu v pásme Sadeckého Beskidu, v ktorom sa pestuje zelenina, ovocie a obilie... viac

Mnohé turistické chodníky, cyklistické cesty, Chodník Drevenej Architektúry, malebné Rytro a Pivnička, kúsok od poľsko – slovenskej hranice, to nie sú jediné argumenty, ktoré hovoria aby sme si vybrali na dovolenku Dolný Barcic. Prekrásny Starý Sač, a v ňom kláštor klarisiek, ktorý bol financovaný svätou Kingou a Pápežský oltár, ktorý sa nachádza menej ako 4,5 km od Dolných Barcic. Vzdialený ledva niekoľko km ďalej, je Nový Sač a v ňom Mestečko Galicijské a Sadecký Etnografický Park. Ďalej na východ, vo vzdialenosti 40 km od Dolných Barcic, sa nachádza kúpeľné mesto Krynica Zdroj, ktorá ponúka veľa atrakcií a dávku zdravia v podobe minerálnych vôd.

 

„Eko Náplasť” sa nachádza v údolí Popradu, v pásme Sadeckého Beskidu. Je to ekologické hospodárstvo, v ktorom sa pestuje zelenina, ovocie a obilie. Chovajú tu aj zvieratá- kravu, barana, kačky a sliepky. Okolo domu leží záhrada, v ktorej rastú krásne kvety a zelenina. Pre deti sú pripravené atrakcie ako pieskovisko, ping-pongový stôl, drevený výhľadový domček. V lete si tu môžete urobiť ohnisko a upiecť dobré klobásky. Hospodárstvo je zapísané na chodník Malopoľskej Dediny pre Deti.

 

„Eko Náplasť” sa môže pochváliť vlastnými ekologickými produktami. Hospodárka pozýva na žurek, praženicu s ľubčíkom a taktiež na rôzne druhy pirohov, alebo na domáci koláč. Oplatí sa tiež ochutnať domáce maslo, syr a chlieb. Vďaka tomu, že hospodárka má pedagogické vzdelanie, pripravuje pre deti náuku háčkovania a pletenia.

 

Cena:

Nocľah: 30-35 zł

Obed/ obedo-večera: 20 zł

Počet miest: 12

Počet izieb s kúpeľňou: 5

Hospodár pozná jazyky: anglický a ruský.

 

Uvedené ceny sú orientačné, ohľadne cien sa prosím skontaktujte bezprostredne s hospodármi.

 

Komentáre
Musíte byť prihlásený. Ak ešte nemáte vytvorený účet, zaregistrujte sa!
Fotografie