zobraziť na mape vyhľadávací filter celá obrazovka > <
rozšírte mapu >

Ranč Čajka, Kežmarok

Pod Vysokými Tatrami, v krásnej doline pri Kežmarku, sa nachádza Ranč Čajka. Je ideálnym miestom pre návštevníkov, ktorí vyhľadávajú tiché prostredie, prírodu a agroturistiku. Okrem ubytovania a jazdy na koni si môžu vyskúšať aj prácu na ranči. viac

Pri meste Kežmarok, v krásnej doline, sa nachádza ideálne miesto pre oddych a načerpanie energie. Ranč Čajka. Vzdialenosť medzi gazdovstvom a chatou, ktoré ho tvoria, je dostatočná na to, aby hostí nič nerušilo. Okrem ubytovania ranč ponúka agroturistiku, jazdu na koni, rybolov, rafting, skijoring. Hostia a návštevníci majú možnosť vyskúšať si starostlivosť o zvieratá, ich kŕmenie či prácu na ranči. Ranč Čajka je ideálnym prázdninovým miestom. V lete sa tu stretávajú mladí ľudia, ktorí sa chcú naučiť nielen jazdiť na koni, ale sa o tieto krásne zvieratá aj starať.  Deti, ktoré sa chcú jazdeniu venovať dlhodobo, sa môžu prihlásiť do Centra voľného času, s ktorým ranč spolupracuje.

 

Kam v okolí

Návštevníci Ranču Čajka sa môžu okúpať v jazere Zlatná, ktoré je vzdialené len 100 m od chaty. Blízko pamiatkovej rezervácie Kežmarok sa nachádzajú mestá Vrbov a Poprad aj s termálnymi kúpaliskami. Milovníci turistiky a zimných športov môžu navštíviť blízko situované Vysoké Tatry.

Komentáre
Musíte byť prihlásený. Ak ešte nemáte vytvorený účet, zaregistrujte sa!