zobraziť na mape vyhľadávací filter celá obrazovka > <
rozšírte mapu >

Oddychové územie „Czarna Kępica“

Punkt na szlaku: Rodiny na štart!

Územie „Czarna Kępica“ je vnímané obecnou samosprávou ako miestny turistický produkt a jeho postupné obhospodarovanie bude podporovať možnosti stále populárnejšieho, aktívneho odpočinku. Postupne tam vznikne amfiteáter vrátanie hľadiska, kde bude možné usporiadať kultúrne akcie a koncerty. Plánuje sa aj príprava malého gastronomického zázemia. Vďaka tomu bude náš „kamionczanský“ región priťahovať stále viac turistov k návšteve práve týchto miest. viac

Na „Czarnej Kępicy“ v obci Kamionka Wielka, mieste so zvláštnymi turistickými a krajinnými prednosťami, bola verejnosti odovzdaná na používanie vonkajšia posilňovňa, ktorá bola vykonaná v rámci činnosti 413 „Zavádzanie miestnych rozvojových stratégii“ zahrnutej do PRV 2007 – 2013. Celkové náklady na realizáciu tohto podujatia boli vo výši 80 000,00 zl a finančná účasť Európskej únie, získaný obcou Kamionka Wielka bola vo výši 25 000,00 zl.

V rámci úkolu boli pri už skôr vybudovaných altánoch a na mieste na grilovačku namontované také zariadenia fitness ako:

veslovací trenažér;

trenažér nôh a rúk - bežky;

lavička a narovnávanie chrbtu;

zariadenia s rebríkom a zdvihom nôh.

Vznikli aj chodníky, pri ktorých sú namontované smetné koše, parkové a piknikové lavičky, pre odpočinok v prírode, kde sa môžete radovať pohľadom na prekrásnu krajinu Nízkych a Sądeckých Beskýd, Dolina Kamionky a Sądecká kotlina.

Územie „Czarna Kępica“ je vnímané obecnou samosprávou ako miestny turistický produkt a jeho postupné obhospodarovanie bude podporovať možnosti stále populárnejšieho, aktívneho odpočinku. Postupne tam vznikne amfiteáter vrátanie hľadiska, kde bude možné usporiadať kultúrne akcie a koncerty. Plánuje sa aj príprava malého gastronomického zázemia. Vďaka tomu bude náš „kamionczanský“ región priťahovať stále viac turistov k návšteve práve týchto miest.

Komentáre
Musíte byť prihlásený. Ak ešte nemáte vytvorený účet, zaregistrujte sa!