zobraziť na mape vyhľadávací filter celá obrazovka > <
rozšírte mapu >

Malopoľský park vonkajšej rekreácie

Punkt na szlaku: Rodiny na štart!

Malopoľský park vonkajšej rekreácie je určený pre širokú skupinu osôb, ktoré chcú využiť ponuku aktívneho odpočinku. Veľký rozsah služieb ponúkaných v parku umožňuje, aby tu našla vyžitie mládež, ktorá rada aktívne trávi voľný čas, ako aj rodičia s malými deťmi, ktorí chcú tráviť voľný čas aktívne na čerstvom vzduchu. Nainštalované zariadenia umožňujú zlepšovať fyzickú kondíciu deti a mládeže, ako aj získavanie nových schopností touto vekovou skupinou. Zásadným prvkom tohto Parku je bezbariérové prispôsobenie celého miesta pre používaní postihnutými osobami. viac

1. Všeobecne prístupná herná zóna pre deti – hojdačky, pieskoviska s transportným pásom a mini bagrom, lavičky, kolotoče, priestranstvo s trampolínami, prekážkové dráhy (hojdajúce sa trámy, trasa s využitím zmyslu rovnováhy apod.).

2. Zóna obmedzeného prístupu – lanové pyramídy, priestorové prekážkové dráhy.

3. Zóna rodinného šplhania – mini horolezecké steny s využitím pôvodných prvkov krajiny/prírody napr. balvany prispôsobené na lezenie aj pre najmladších návštevníkov.

4. Bicyklová zóna – bicyklové mestečko s úplnou infraštruktúrou potrebnou pre výučbu bicyklovania v cestnej premávke.

5. Oddychová zóna – miesto pre odpočinok. Oblasť nachádzajúca sa ďaleko od cestovnej premávky. Zároveň zóna projektovaná tak, aby bolo možné tento priestor využívať ako miesto stretnutí pre väčšie množstvo osôb. V tejto zóne bude altán, lavičky a vonkajšie javisko.

6. Skatepark – nová trasa so zariadeniami vyrobenými z materiálov odolných na poveternostné podmienky.

7. Zóna vonkajšej posilňovne – zakomponovanie existujúcej posilňovni v Schwerteńskom lesíku do Parku vonkajšej rekreácie.

8. Plocha biologicky činného územia, komunikačná, doplnkové prvky.

Komentáre
Musíte byť prihlásený. Ak ešte nemáte vytvorený účet, zaregistrujte sa!