zobraziť na mape vyhľadávací filter celá obrazovka > <
rozšírte mapu >

Małopolska Brzmi Dobrze

Punkt na szlaku: Karpatská párty

Małopolska Brzmi Dobrze (Malopoľsko to znie dobre) to je jeden z najväčších hudobných projektov na mape južného Poľska. Koná sa v najdôležitejších miestach regiónu: Krakove, Zakopanom, Szczawnici a Krynici.
Z hľadiska doby trvania, rozsahu a účasť to je jedná z najdôležitejších udalosti na hudobnej mape regiónu.
MDB patrí aj súčasťou stratégie stáleho rozširovania ponuky Malopoľska a zároveň to je aj neobvyklý spôsob na vytvorenie cyklu podujatí, ktorý bude nie len novou turistickou zaujímavosťou regiónu, ale aj novou kultúrnou značkou v Poľsku.
Hlavným sponzorom cyklu MBD sú Polskie Koleje Linowe (Poľské lanovky).
viac

Jednotlivé projekty cyklu Małopolska Brzmi Dobrze sú:

HEJFEST - SZCZAWNICA KRYNICA GUBAŁÓWKA

KRYNICA ŹRÓDŁEM KULTURY (Krynica zdrojom kultúry)

Klub muzyczny Forty Kleparz (Hudobný klub Pevnosti Kleparz)

Festiwal supportów Festival supportov)

Małopolska Brzmi Dobrze je projekt, ktorý si od samotného  počiatku určil za úkol prezentáciu širokého spektra hudobných štýlov.

Niečo pre seba tu nájdu fanúšikovia rockovej hudby, ale aj ti,  ktorí milujú hudbu klasickou. Je to aj ponuka pre turistov, ktorí hľadajú atraktívny spôsob ako stráviť voľný čas, i pre miestne komunity, ktoré získavajú možnosť účasti na koncertoch najväčších hviezd poľskej hudby.

S ohľadom na lokalizáciu podujatí v najdôležitejších bodoch vojvodstva je cyklus  Małopolska Brzmi Dobrze aj perfektnou príležitosťou pre obyvateľstvo celého regiónu.

Komentáre
Musíte byť prihlásený. Ak ešte nemáte vytvorený účet, zaregistrujte sa!