zobraziť na mape vyhľadávací filter celá obrazovka > <
rozšírte mapu >

Aqua Relax, Sorea Titris Odborár

V malebnom prostredí Vysokých Tatier sa nachádza hotelový komplex Sorea TITRIS***Odborár. Okrem kvalitného ubytovania, služieb a kongresov disponuje vodným a saunovým svetom Aqua Relax. Hotel je považovaný za ideálne miestom pre rodiny s deťmi. viac

V blízkosti centra Tatranskej Lomnice sa nachádza hotel Sorea TITRIS***Odborár. Jeho súčasťou je Aqua Relax, ktorý ponúka oddych a zábavu každej vekovej kategórii. Na svoje si tu prídu milovníci relaxu a oddychu, sauny, ale aj zábavy.

Vodný a saunový svet Aqua Relax

Vodný a saunový svet je rozdelený do troch zón. Zóna I. ponúka okrem rekreačného bazéna s protiprúdom aj masážne a vodné atrakcie pre deti. Zóna II. je určená milovníkom sauny. Návštevník si môže vybrať z niekoľkých druhov – suchú saunu, bio s bylinkami, mokrú, ochladzovací bazénik a vírivú vaňu. Tretia samostatná zóna disponuje odpočivárňou, sprchami a masážami celého tela.

Sorea TITRIS***Odborár

Hotel Sorea patrí do najväčšej siete hotelov na Slovensku s rovnomenným názvom. Ponúka ubytovanie, wellness, kongresy, semináre a školenia. To všetko v turisticky atraktívnom prostredí.

Ideálnym je predovšetkým pre rodiny s deťmi. Potvrdzuje to aj certifikát "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Získať ho môže len hotel, ktorého služby kontroluje Únia materských centier.

Atraktivitu hotela spôsobuje aj poloha. Situovaný je v krásnej tatranskej prírode a poteší najmä hostí, ktorí vyhľadávajú ticho a pokoj. V jeho blízkosti sa nachádza botanická záhrada s expozíciou tatranskej prírody a múzea Tatranského národného parku. Turistom sa črtá možnosť výletu kabínkovou lanovkou a milovníkom zimných športov sú k dispozícii lyžiarske stredisko či prírodné klzisko.

Komentáre
Musíte byť prihlásený. Ak ešte nemáte vytvorený účet, zaregistrujte sa!