zobraziť na mape vyhľadávací filter celá obrazovka > <
rozšírte mapu >

Aquapark AquaCity Poprad

Sila geometrálneho prameňa v Poprade vyšla na povrch. Jeho termálnu vodu a liečivé účinky využíva Aquapark AquaCity. Svojim návštevníkom ponúka zdravie, oddych, rekreáciu, športové vyžitie, ale aj moderné ubytovanie a služby. viac

Komplex AquaCity Poprad je považovaný za jedno z najmodernejších kúpeľných miest s množstvom uvoľňujúcich a inovačných terapií. Obsahuje niekoľko vonkajších a krytých nerezových bazénov, šmýkačiek, toboganov, víriviek, saunu. Medzi obľúbené patria aj wellness centrum Vitálny svet a ľadovcový vodopád v snežnej jaskyni.

Relax pod Tatrami

Atraktívnym miestom na oddych a relax sú aj termálne bazény Blue Diamond. Únik od každodenných starostí zabezpečia vodné atrakcie, vírivky, masážne trysky a vodné prúdy.

Milovníkov efektov potešia dva špeciálne termálne bazény. Svetlo, Swarovského kryštály a špeciálne obklady vytvárajú  magický zážitok, ktorý spolu s barmi dotvára atmosféru luxusu.

Zdraviu prospešná nie je len termálna voda. Medzi vyhľadávané metódy liečenia patria Kryoterapia, Chromoterapia či masáže uvoľňujúce telo aj organizmus. V komplexe sa nachádzajú aj soľné, mentolové, parné či bylinkové inhalačné miestnosti, sanária a tepidária.

Šport

Cieľovým zákazníkom aquaparku sú aj športovci. Okrem plaveckého bazénu (50 m) tu nájdu fitnescentrá a školených trénerov.

Ubytovanie

AquaCity ponúka príjemné a kvalitné ubytovanie v dvoch hoteloch. Ich kapacita je 160 lôžok.

Termálna voda – bohatstvo AquaCity

Za úspechom aquaparku sa skrýva Popradský vrt. Ten je zdrojom vody bohatej na vápnik, horčík, sodík a kysličník uhličitý. Termálna voda má blahodarné účinky na celý ľudský organizmus. Návštevníci oceňujú aj príjemnú teplotu, ktorá sa pohybuje od 26 °C do 38 °C.

Komentáre
Musíte byť prihlásený. Ak ešte nemáte vytvorený účet, zaregistrujte sa!