zobraziť na mape vyhľadávací filter celá obrazovka > <
rozšírte mapu >

KARPATSKÁ CESTA ZA KRÁSOU VYBRANÉ ZARIADENIA SPA

V 19. storočí šli zámožní ľudia „k vodám”, aby si odpočinuli a nabrali sily, týždne sa kúpali v liečivých prameňoch. Dnes si ich vnuci a pravnuci regenerujú sily v špecializovaných SPA zariadeniach, ktoré je v Malopoľskom vojvodstve dostatok. viac

Podstatnú časť ponuky SPA zariadení tvoria kozmetické, ošetrovateľské, rehabilitačné a liečebné procedúry pod dohľadom fyzioterapeutov a lekárov s rôznou špecializáciou, s využitím prírodných liečivých surovín (hlavne vody a rašeliny). SPA zariadenia sa líšia modernými procedúrami, liečebnými a rehabilitačnými metódami najvyšších štandardov pod dohľadom špecialistov s najvyššou odbornou kvalifikáciou. O type liečby alebo rehabilitácie rozhoduje lekár počas konzultácií na začiatku pobytu. Výber procedúr závisí napr. od druhu ochorenia, aktuálneho zdravotného stavu pacienta a jeho veku, sprievodných a prekonaných chorôb, ako aj od užívaných liekov. Na správny priebeh liečby dohliadajú okrem lekárov, podobne ako v sanatóriách, aj ošetrovatelia a fyzioterapeuti.

V širokej ponuke SPA hotelov (zariadení) si v poslednom čase okrem módnych medical SPA našli miesto aj klasické hotely s rozšírenou SPA zónou, SPA Resorts – určené pre dlhšie odpočinkové pobyty, kozmetické Medi SPA s ponukou zákrokov estetickej medicíny, Konferenčné SPA pripravené zvládnuť obsluhu a procedúry pre väčšie skupiny, Femi SPA (špeciálne balíky pre tehotné ženy a mladé mamičky), svadobné SPA so širokou ponukou pre páry a dokonca SPA s dobrou ponukou pre mužov – kde je okrem procedúr s profesionálnou kozmetikou pre pánov široká ponuka pre relax – veľký bazén, sauna a posilňovňa.

Už víkendový pobyt v dobrom SPA prinavráti harmóniu medzi telom a mysľou, človek sa vracia uvoľnený, plný novej energie na plnenie pracovných povinností a na osobný život. Profesionálne procedúry s kvalitnou kozmetikou dodávajú novú energiu, dobrú náladu a omladený vzhľad.


długość szlaku:
min wysokość:
max wysokość:

Komentáre
Musíte byť prihlásený. Ak ešte nemáte vytvorený účet, zaregistrujte sa!